• Beschrijving

FLOW

• In de FLOW zijn; meestromen met het leven, aanwezig zijn, versterkte intuïtie

• Als ondersteuning voor het dagelijks leven, opnieuw in de flow te komen, tijdens veranderingssituaties en om de dag te beginnen

 Harmonie tussen lichaam, geest en ziel

Energiespray op basis van (hamamelis) toverhazelaarhydrolaat, 30 ml.
Ook verkrijgbaar als goudkleurig hartkristal met lotus gravering.

Kom in de FLOW en stroom mee vol vertrouwen en kracht

Als wij in de flow zijn, stromen wij met het leven mee. Dit betekent dat we aanwezig zijn in het moment, aandachtig en meegaand in wat zich openbaart. Wij baseren onze beslissingen en handelingen op intuïtie, innerlijke leiding, rationeel redeneren en ervaringen.

De afbeelding van een kanotocht op een rivier illustreert deze situatie goed. Er zijn rustige stukken waar we rustig worden rondgeleid en kunnen ontspannen. Maar er zijn ook gedeelten met ‘wildwater’ waarbij we alert en scherp moeten zijn: moeten herkennen wat er op een bepaald moment nodig is en snel moeten kunnen schakelen.

Wakker, helder, scherp en alert

De energie in FLOW ondersteunt je bij het bereiken van deze staat. Het versterkt de verbinding met intuïtie, innerlijke leiding en de vaardigheden die op dat moment nodig zijn. Evenals overzicht en vooruitzien. Hiermee kunnen we beter begrijpen wat er gebeurt. Net als dat we beter inzien wat er gedaan moet worden en kan gebeuren als gevolg van verschillende beslissingen en (re)acties.

Maar tegelijkertijd zorgen de energiespray en het kristal ervoor dat de blokkades die je belemmeren om in de flow te komen, worden opgelost.
De energie versterkt het zelfvertrouwen en de innerlijke kracht, waardoor we ons gesteund voelen en tegelijkertijd controle over onszelf kunnen hebben en er is ook vreugde in alles.

Er zijn momenten dat je uitgeput bent maar wanneer er een stroomversnelling optreedt en je met kracht en concentratie moet reageren, verdwijnt de uitputting. Je bent wakker en helder!

Elke dag een nieuw begin

Omdat toverhazelaar-water de draagstof is voor de energie van FLOW, is het ook een voedende en verfrissende huidtonic.
Ideaal om de dag te beginnen en in FLOW te blijven: innerlijk rustig, maar toch flexibel en bijzonder alert op wat er gebeurt.

Start de ochtend met een beetje FLOW op je gezicht en klop het hydrolaat zachtjes in met de vingertoppen.
De huid voelt heerlijk soepel en krachtig, je energie systeem krijgt een boost en je dag loopt in FLOW.

FLOW – stroom mee in het NU

 

Energieën in Flow

– Water, Aarde, Vuur, Be Present, Maria, Maha Chohan, El Morya, Elohim Turquoise en Turquoise Scheppingsstraal

Verkrijgbaar in 30 ml spray met hamamelis (toverhazelaar) hydrolaat,
en in een goudkleurig kristallen hart met of zonder clip (resp. zilver of goud)